Vrijwilligers en/of Bestuursleden gezocht

De Stichting Dialoog NJI is een vrijwilligersorganisatie die sinds het jaar 2000, conferenties en educatieve activiteiten organiseert rond de relatie Nederland-Japan-Indonesië, de Tweede Wereldoorlog, en de nasleep in met name Indonesië; met als instrument de dialoog-gesprekken en andere niet-polariserende activiteiten. Gepland staat onder andere een conferentie in Surabaya (mei 2022) in Indonesië. Een online jongeren dialoog geïnitieerd vanuit Nederland staat voor later dit jaar gepland.

Wij zijn op zoek naar versterking.
Bent u geïnteresseerd in de turbulente geschiedenis van Zuidoost Azië en vindt u het net zoals wij belangrijk deze geschiedenis niet verloren te laten gaan en bruggen te slaan tussen burgers in Nederland, Indonesië en Japan, laat het ons dan weten

Vacatures

Vacature Bestuurslid EducatieVacature penningmeesterVacature Bestuurslid Communicatie
De stichting Dialoog Nederland, Japan, Indonesië is zich aan het professionaliseren om haar missie nog beter uit te kunnen voeren. Daarom zijn wij op zoek naar een bestuurslid met de portefeuille educatie.

Samen met de voorzitter, secretaris, penningmeester (vacature), algemeen bestuurslid en bestuurslid Communicatie (vacature) vormt het bestuurslid Educatie het bestuur van onze stichting. De functie is onbezoldigd aangezien Stichting Dialoog NJI een vrijwilligersorganisatie is. Onze werkwijze is in toenemende mate projectmatig, waarbij werkgroepen worden aangestuurd door een bestuurslid.

Specifieke taken:
● opstellen en uitvoeren educatieplan om de stichtingsmissie zo efficiënt mogelijk uit te dragen
● aandragen suggesties ten behoeve van het optimaliseren disseminatie dialogen, conferenties etc.
● opbouwen en onderhouden van relevante relaties
● aanspreekpunt en sparringpartner voor relevante stakeholders
● leveren bijdrage aan periodieke begrotingen betreffende Educatie in samenwerking met het bestuur
● deelnemen aan bestuursvergaderingen en eventuele evenementen.

Gevraagde kennis/ervaring:
Herkent u zich in deze functieomschrijving en beschikt u, naast een enthousiaste attitude, over relevante kennis en ervaring en bovenal bent u geïnteresseerd of wilt u meer informatie? Stuurt u dan een e-mail naar .

De stichting Dialoog Nederland, Japan, Indonesië is zich aan het professionaliseren om haar missie nog beter uit te kunnen voeren. Daarom zijn wij op zoek naar een penningmeester.

Samen met de voorzitter, secretaris, algemeen bestuurslid, bestuurslid Communicatie (vacature) en bestuurslid Educatie (vacature) vormt de penningmeester het bestuur van onze stichting. De functie is onbezoldigd aangezien Stichting Dialoog NJI een vrijwilligersorganisatie is. Onze werkwijze is in toenemende mate projectmatig, waarbij werkgroepen worden aangestuurd door een bestuurslid.

Door het aangekondigde vertrek van onze penningmeester zijn wij op korte termijn op zoek naar een opvolger. Het tijdsbeslag van de penningmeester is ongeveer 4 uur per week (gemiddeld). Het is goed rekening te houden met zekere ‘piekbelastingen’.

Kerntaken:
● Het deelnemen aan bestuursvergaderingen en aan (bestuurlijke) activiteiten en belangrijke evenementen
● Het opstellen van de begroting in samenwerking met het bestuur
● Het onderhouden van contacten met subsidieverleners en mede zorg dragen voor fondsenwerving en indiening van subsidie aanvragen in overleg met het bestuur
● Het bestuur voorzien van periodieke financiële rapportages en overzichten
● Het opstellen van het financieel jaarverslag t.b.v. subsidieverlener(s) en publicatie op de website (ANBI)
● Het doen van de boekhouding (vooralsnog wordt hierin tot nader order voorzien):
● Het beheren van de bankrekening van de stichting in samenwerking met een boekhoudkundige
● Het controleren en verwerken van de inkomende en uitgaande facturaties en ontvangsten/betalingen incl. het tekenen van opdrachten

Gevraagde kennis/ervaring:
Herkent u zich in deze functieomschrijving en beschikt u, naast een enthousiaste attitude, over een basale boekhoudkundige kennis en ervaring en bovenal bent u geïnteresseerd of wilt u meer informatie? Stuurt u dan een email naar .

De stichting Dialoog Nederland, Japan, Indonesië is zich aan het professionaliseren om haar missie nog beter uit te kunnen voeren. Daarom zijn wij op zoek naar een bestuurslid met de portefeuille communicatie.

Samen met de voorzitter, secretaris, penningmeester (vacature), algemeen bestuurslid en bestuurslid Educatie (vacature) vormt het bestuurslid Communicatie het bestuur van onze stichting. De functie is onbezoldigd aangezien Stichting Dialoog NJI een vrijwilligersorganisatie is. Onze werkwijze is in toenemende mate projectmatig, waarbij werkgroepen worden aangestuurd en begeleid door een bestuurslid die al dan niet meewerkt aan het project.

Specifieke taken:
● opstellen en uitvoeren communicatieplan en PR
● opstellen van een communicatieplan om jongeren meer actief bij onze missie te betrekken een en ander in het kader van de doelstellingen van dialoog.
● aansturen van de werkgroep communicatie
● beheren van de inhoud van de website, het Facebook kanaal en de Nieuwsbrief
● signaleren en coördineren van issues rondom de website, Facebook en Nieuwsbrief
● beheren en samenstellen van de nieuwsbrief (samen met andere leden van het bestuur en vrijwilligers) en de relatie databases van de Stichting.
● aanspreekpunt en sparringpartner voor nieuwe social media projecten
● leveren bijdrage aan periodieke begrotingen betreffende Communicatie en PR in samenwerking met het bestuur
● deelnemen aan bestuursvergaderingen en eventuele evenementen.

Gevraagd
Herkent u zich in deze functieomschrijving en beschikt u, naast een enthousiaste attitude, over relevante kennis en ervaring en bovenal bent u geïnteresseerd of wilt u meer informatie? Stuurt u dan een email naar .

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.